Ubytování, penzion, Loučná nad Desnou, Jeseníky

O penzionu Trombly

Ubytování v Penzionu Trombly, JeseníkyNáš penzion Trombly je skvělým klidným místem určeným nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro různé firemní akce a skupiny lidí. Ubytování rodinného typu se nachází v prvním patře domu s vlastním vchodem. Rezervovat si můžete jak jeden pokoj, tak celý penzion. Nově je pro naše hosty zřízený kuchyńský kout, který je součástí ubytování. Samozřejmě je také k dispozici restaurace, která se nachází v přízemí. Součástí penzionu je také místnost na lyže, kola a dostatek parkovacích míst. Okolo domu je přilehlá zahrada, kterou mohou hosté využít. K dispozici je trampolína, pískoviště a hrací zóna pro děti. Naši hosté mohou využít velké ohniště s posezenním a nepochybně terasu restaurace, kde můžete po náročném výšlapu odpočinout u piva či kávy, a obdivovat krásný výhled na Jeseníky.

Náš penzion se nachází v malé obci Loučná nad Desnou (1 km od lyžařského střediska Kouty nad Desnou) přibližně 16 kilometrů od města Šumperk v Olomouckém kraji. Penzion se stylovou restaurací restaurací najdete u hlavní trasy mezi Šumperkem a Jeseníkem, zhruba 200 metrů vlevo od vlakové zastávky Rejhotice a asi 1 kilometr od centra obce směrem na Jeseník.

Doslova na zápraží hotelu začínají hluboké lesy s krásnou přírodou. Penzion leží v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Na protějším svahu je sjezdovka Kareš, areál Kouty nad Desnou a Přemyslov jsou vzdálené 1.5 kilometru.

Penzion rodinného typu nabízí ubytování pro 16 osob + 2 přistýlky v celkem čtyřech pokojích:

  • 2 čtyřlůžkové s možností přistýlky,
  • 1 dvoulůžkový s možností přistýlky a
  • 1 apartmán pro 6 - 8 lidí.

Společenská místnost v Penzionu Trombly, JeseníkyVšechny pokoje mají svoje sociální zařízení a Wi-Fi internetové připojení. Prohlídněte si pokoje ve fotogalerii. V penzionu Trombly je v provozu restaurace nejen pro naše ubytované.

Součástí penzionu je také úschovna kol a lyží.

K parkování slouží vyhrazená stání před penzionem. Nedaleko od ubytování je autobusová a vlaková stanice Rejhotice. Dostupnost autem je velmi dobrá po silnici číslo 44.

Stravování formou snídaní, večeří nebo polopenzí. Nově máte možnost si připravit vlastní stravu v kuchyňském koutku.

Ubytování je vhodné pro lyžaře, kolaře, rodiny s dětmi, aktivní seniory, firemní akce, semináře, školení a večírky.

Kontakt

+420
606 123 252

Penzion Trombly
Rejhotice 83,
788 11 Loučná nad Desnou

Jak se k nám
dostanete?