Ubytování, penzion, Loučná nad Desnou, Jeseníky

O penzionu Trombly

Ubytování v Penzionu Trombly, JeseníkyNáš penzion se nachází v malé obci Loučná nad Desnou přibližně 16 kilometrů od města Šumperk v Olomouckém kraji. Penzion s restaurací najdete u hlavní trasy mezi Šumperkem a Jeseníkem, zhruba 200 metrů vlevo od vlakové zastávky Rejhotice a asi 1 kilometr od centra obce směrem na Jeseník.

Doslova na zápraží hotelu začínají hluboké lesy s krásnou přírodou. Penzion leží v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Na protějším svahu je sjezdovka Kareš, areál Kouty nad Desnou a Přemyslov jsou vzdálené 1.5 kilometru.

Penzion rodinného typu nabízí ubytování pro 26 osob + 3 přistýlky v celkem pěti pokojích:

  • 2 čtyřlůžkové s možností přistýlky,
  • 1 dvoulůžkový s možností přistýlky a
  • 2 apartmány pro 6 - 8 lidí.

Společenská místnost v Penzionu Trombly, JeseníkyVšechny pokoje mají svoje sociální zařízení a Wi-Fi internetové připojení. Prohlídněte si pokoje ve fotogalerii. V penzionu Trombly je opět v provozu restaurace nejen pro naše ubytované.

Součástí penzionu je také úschovna kol a lyží.

K parkování slouží vyhrazená stání před penzionem. Nedaleko od ubytování je autobusová a vlaková stanice Rejhotice. Dostupnost autem je velmi dobrá po silnici číslo 44.

Stravování formou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě za níže uvedené ceny:

Snídaně 140 Kč/osoba
Večeře 160 Kč/osoba
Polopenze (snídaně / večeře) 290 Kč/osoba

Ubytování je vhodné pro lyžaře, kolaře, rodiny s dětmi, aktivní seniory, firemní akce, semináře, školení a večírky.

Kontakt

+420
773 160 042

Penzion Trombly
Rejhotice
788 11 Loučná nad Desnou

Jak se k nám
dostanete?

© 2013 - 2017 Penzion Trombly - ubytování v Jeseníkách     |     Rejhotice, 788 11 Loučná nad Desnou     |     rezervace@ubytovanivkoutech.cz     |     +420 773 160 042

Použití nebo převzetí obsahu stránek, jejich částí, textů nebo fotografií pouze se souhlasem Penzionu Trombly!

Ubytování v penzionu - Loučná nad Desnou, Jeseníky